HAKKIMIZDA

Ateşler Grup’un ilk temelleri 1978 yılında Ateşler Kuruyemiş olarak atılmıştır. Ateşler Petrol 1991 yılında faaliyete geçmiş olup 2. şubesinide 2004 yılında faaliyete geçirmiştir. Şirket ortaklarından olan Ali Ateş 2006 yılı başlarında kardeş firma Ateşler Bakliyatı kurarak, 3500 m² kapalı alanda bakliyat, hububat eleme ve paketleme faaliyetlerine başlamıştır.Tarsus’un merkezinde yer alan bu tesis bakliyat eleme, hububat eleme, paketleme faaliyetleriyle ilk olmanın ve Tarsus’a böyle bir tesis kazandırmanın verdiği heyecanı yaşamaktadır. Ateşler Bakliyat genç bir firma olmasına rağmen İSO’nun şartlarıyla  üretimden satışa büyük bakliyat firmalarıyla rekabet edebilecek duruma gelmiştir. Ateşler Bakliyat’ın ana felsefesi önce ve daima kalitelidir. Ürettiği ürünlerin kaliteli olması ve hiç bir koşulda ödün vermeden bunun sürekliliğinin sağlanabilmesi için üretim ve makina parkıyla ilgili tüm teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir. Sadece son teknolojiye yatırım yapmakla kalmayan Ateşler Bakliyat, değişen dünya ülke ve pazar şartlarına uyum sağlamak için sürekli yenileme ve modernizasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’deki ilk organik tarıma geçişi hızlandıran Ateşler Bakliyat bu alanda faaliyetlerine başlamıştır. Tarımsal alandaki tecrübelerinden yararlanarak organik tarım üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

vizyonumuZ

Mersin'de organik tarımın öncüsü olarak Ateşler Bakliyat; yaratıcı, yenilikçi ve girişimci fikirleriyle rekabetçi düşünce yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, daima müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

 

Ulusal ve ulaslararası standartları takip ederek üretim kalitesinde herhangi bir aksaklık meydana gelmesini engelleyerek, müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirmekte ve en yüksek kalitede ürünü, vaktinde teslim etmektir.